Jaaragenda 2021

AFDRUKKEN

JANUARI 2 zaterdag Nieuwjaarsreceptie                       (afgelast)
5 dinsdag Lotavond (1)                                    (afgelast)
12 dinsdag Wintercompetitie (1)                    (afgelast)
19 dinsdag Jaarvergadering                             (afgelast)
24 zondag Statiedag                                          (afgelast)
26 dinsdag Wintercompetitie (inhalen)       (afgelast)
FEBRUARI 2 dinsdag Lotavond (2)                                   (afgelast)
9 dinsdag Wintercompetitie (2)                    (afgelast)
16 dinsdag geen gildeavond (Carnaval)
23 dinsdag Wintercompetitie (inhalen)    (afgelast)
MAART 2 dinsdag Lotavond (3)                                  (afgelast)
9 dinsdag Wintercompetitie (3)                 (afgelast)
16 dinsdag Wintercompetitie (inhalen)    (afgelast)
23 dinsdag Wintercompetitie (4)                 (afgelast)
30 dinsdag Wintercompetitie (inhalen)    (afgelast)
APRIL 6 dinsdag Lotavond (4)                                 (afgelast)
20 dinsdag Zusteravond                                  (afgelast)
28 woensdag Vergadering Hoogheid
MEI 4  dinsdag Lotavond (5)                                 (afgelast)
5  woensdag Vanaf deze datum t/m 2 juni op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur buitenverschieting, mits het weer het toelaat.
JUNI 1 dinsdag Lotavond (6)                                 (afgelast)
8 dinsdag Vanaf deze datum hervatting schietavonden op dinsdag
Vanaf 26 juni te beginnen om 19.30 uur en eindtijd onbeperkt.
Als het weer het toelaat wordt buiten geschoten.
9 woensdag Hoogheidsvergadering
JULI 6 dinsdag Lotavond (6)
20 dinsdag Oliebollenkermisverschieting, aanvang 19.30 uur, sportief tenue
AUGUSTUS 3 dinsdag Vakantiesluiting, geen gilde
8 zondag Fietstocht, aanvang 11.00 uur
28 zaterdag Noordbrabantse federatiedag   (afgelast)
29 zondag Koningschieten St. Dionysius, aanvang 13.30 uur, ornaat
30 maandag Koningschieten Udenhout
Gilde Sint Antonius – Sint Sebastiaan en Gilde Sint Joris
31 dinsdag Laatste buitenverschieting (weersafhankelijk), aanvang 19.30 uur
SEPTEMBER 7 dinsdag Lotavond (7)
11 zaterdag Installatie Charlotte, aanvang 13.30 uur, ornaat
Verschieting LEUGENVOGEL, aanvang 14.00 uur
12 zondag Installatie pastoor-deken Robert van Aken, aanvang 12.30 uur
17 vrijdag Viering AFSCHEID KONING, aanvang 19.30 uur, ornaat
19 zondag KONINGSCHIETEN, aanvang 12.30 uur, ornaat
22 woensdag Hoogheidsvergadering
23 donderdag Afscheidscollege Sjef van Erp, aanvang 16.00 uur, ornaat
OKTOBER 5 dinsdag Lotavond (8)
10 zondag Michielschieten, aanvang 14.00 uur, sportief tenue
12 dinsdag Rozentrofee (1)
14 donderdag Lichtjesprocessie, aanvang 19.00 uur, ornaat
19 dinsdag Rozentrofee (inhalen)
26 dinsdag Rozentrofee (2)
NOVEMBER 2 dinsdag Lotavond (9)
9 dinsdag Rozentrofee (inhalen)
16 dinsdag Verkiezing Hoofdman, aanvang 20.00 uur, ornaat
23 dinsdag Rozentrofee (3)
30 dinsdag Rozentrofee (inhalen)
DECEMBER 7 dinsdag Lotavond (10)
8 woensdag Hoogheidsvergadering
18 zaterdag ‘Wildvorst’ verschieting, aanvang 14.00 uur
2022
JANUARI 4 dinsdag Lotavond (1)
8 zaterdag Nieuwjaarsreceptie
18 dinsdag Jaarvergadering, aanvang 20.00 uur, ornaat
23 zondag Statiedag, ornaat